Kolay

Bulut tabanlı ön muhasebe programı olan eMuhasebe son derece iyi tasarlanmış mobil ve tabletlere uyumlu, kullanımı kolay ve pratiktir.

“ eMuhasebe Programını kullanmak çok kolay. Herhangi bir eğitim almanıza gerek yok. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde herhangi bir eğitime ihtiyaç duymadan rahatlıkla kullanabilirsiniz. ”
Image Description

Ön Muhasebe

Cari işlemler, gelir gider takibi, çek senet takibi, banka işlemleri, satış işlemleri, stok giriş ve çıkışları, fatura ve irsaliye takibi, vb. işlemler kolaylıkla ve hatasız olarak gerçekleştirilir.

e-Fatura & e-Arşiv

e-Belge işlemlerinizi kolay ve zahmetsiz bir şekilde eMuhasebe ön muhasebe sisteminde yürütebilir ve raporlayabilirsiniz.

Zahmetsiz

eMuhasebe ön muhasebe programı sade arayüzü ile size zahmetsiz kullanım olanağı sağlar.

“ Excel'deki gibi formüllerle uğraşmanıza gerek yok. Bilgilerinizi sisteme kaydetmeniz yeterli. Tüm kasa ve banka hesap hareketlerinizi takip edebilir, bakiye durumunuzu anında öğrenebilirsiniz. ”
Image Description

Güçlü teknik altyapı

eMuhasebe güçlü teknik altyapısıyla sürekli kendini günceller. Güncellemelerden herhangi bir ücret talep edilmez.

Çoklu Yetkilendirme

Birden çok kişiye dilediğiniz gibi yetkilendirme verebilirsiniz. Söz konusu kişiler sadece ilgili bölümlere ulaşabilir ve bilgi girişinde bulunabilir.

Pratik

eMuhasebe size kolay, zahmetsiz ve pratik bir kullanım imkanı sağlar.

“ eMuhasebe Ön muhasebe bilgisi yeterli olmayan, pratik ön muhasebe bilgilerine ihtiyaç duyan işletme sahiplerinin kolaylıkla kullanacağı bir arayüz sağlar. ”
Image Description

Yazılım ve donanım gerektirmez

Masaüstü programlardan farklı olarak donanım ve yazılım yatırımı gerektirmez. İnternetin olduğu her cihazdan sisteme giriş sağlarsınız.

Raporlar elinizin altında

eMuhasebe sayesinde şirket raporlarına her an her yerden erişin. 7/24 şirketinizin en güncel bilgilerine ulaşarak hılı aksiyon alın!