Sıkça Sorulan Sorular

Cevabını aradığınız sorular için sayfa içinde arama yapabilirsiniz.

Fatura

Evet, Ayarlar bölümünden çalışmak istediğiniz yabancı para birimlerini açarak faturalarınızda kullanabilirsiniz.
Evet, oluşturduğumuz kolay yapı ile ürün eklerken tek seferlik tevkifat tanımı yapabilir ve her işlemde yeniden hesaplamak zorunda kalmazsınız. Tevkifat tanımlanan ürün her seçildğinde hesaplama otomatik olarak yapılmaktadır.
Evet, faturalarınızda stopaj işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Tüm şirketler efatura kullanabilirler, Elektronik fatura geçiş için herhangi bir ciro kısıtlaması yoktur. Cirosu elektronik faturaya zorunlu geçiş limitinin altında kalan işletmeler de istek dahilinde elektronik fatura kullanıcısı olabilirler..
Evet, isteğe bağlı olarak elektronik faturaya geçebilirsiniz.
Elektronik fatura sistemine kayıt olmak için Kamu Sertifikasyon Merkezi'nden mali mühür sertifikanızı temin etmeniz gerekir. Mali mührün bedeli tüzel kişiler için 395,30 TL (335 TL + KDV), gerçek kişiler için 251,34 TL (213 TL + KDV)'dir. Mali mührünüz üç sene boyunca geçerlidir.

eMuhasebe Aboneliği

Güncel ücretlere Fiyatlar sayfasından ulaşabilirsiniz.
Evet, aboneliğiniz sona erdiğinde yeni işlem yapmanız kısıtlanır ancak geçmiş verilerinize ulaşabilirsiniz.
Hayır, deneme süresinden doğan haklarınız aboneliğinizin üzerine eklenir. Hak kaybına uğramazsınız.
6 Aylık ve Yıllık aboneliklerde havale - eft ile ödeme yapabilirsiniz. Aylık ödemelerin kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.

Güvenlik

Hayır, eMuhasebe personellerinin verilerinize erişme yetkisi bulunmamaktadır. İhtiyaç halinde uzakbağlantı programları ile destek sağlamaktayız.
Veri güvenliğinizi önemsiyoruz ve gerekli kontrolleri yapıyoruz. Sistemimiz aws aracılığı ile bulut üzerinde hizmet vermektedir.
Verileriniz eMuhasebe tarafından günlük olarak yedeklenmektedir. Dışa aktarma sistemi ile birer kopyasını bilgisayarınıza indirebilir ve ayrıca yedekleyebilirsiniz.